Auta jsou pro zloděje zajímavý artikl

Redakce 2011-06-09 00:00:00

Okres Louny – V minulém týdnu byly policistům nahlášeny krádeže aut a jeden nezdařený pokus. V žatecké ulici Ostrov zmizel z parkoviště za kulturním domem Moskva osobní automobil Renault Espace v hodnotě 110 000 korun. Celková škoda je však o dvacet tisíc vyšší, neboť ve vozidle byly uloženy různé osobní věci, kolečkové brusle a také handsfree sada. 

V dalším případě se krádež osobního automobilu odehrála v Lounech. V ulici Elišky Krásnohorské odcizil dosud nezjištěný pachatel motorové vozidlo Ford Mondeo. Poškozený škodu vyčíslil na 150 tisíc korun. Kromě těchto dvou krádeží se dosud neznámý zloděj pokusil odcizit v žatecké ulici Bratří Čapků osobní vůz VW Golf. Na parkovišti u prodejny Delvita u vozidla vylomil zámek levých předních dveří, vnikl dovnitř a poškodil spínací skříňku. Jelikož se mu automobil odcizit nepodařilo, přisvojil si z něj alespoň dětskou autosedačku, notebook a gola sadu. Celková škoda, kterou způsobil, byla odhadnuta na 24 tisíc korun. Po odcizených vozidlech a samozřejmě i po pachatelích policie pátrá.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video