Fotbalisté Slavoje si v přípravě zastříleli

Redakce 2022-02-08 12:02:00

Žatec – Po týdenní pauze bez zápasu nastoupili fotbalisté Slavoje Žatec k další přípravě. Doma na umělém trávníku hostili Kralovice z Plzeňského kraje.

Od začátku utkání, které se hrálo v poměrně svižném studeném větru, bylo zřejmé, že jsou domácí lepší než soupeř. To se také brzy začalo projevovat na výsledku, na první gól ze hry navázala branka ze standardky, která propadla hostujícímu brankáři mezi ruka, do třetice padl gól z penalty.

Pak už Slavoj přidávala jeden gól za druhým, do poločasu to bylo 6:0, po půlce přidali domácí dalších šest gólů. Hosté skórovali jednou. „Bylo vidět, že kvalita je na naší straně. Vybíráme si soupeře i z jiných krajů, snažíme se to obměňovat,“ uvedl trenér Slavoje Pavel Koutenský. Přestože Kralovice hrají I.A třídu, rozdíl mezi soupeři bel veliký.

Trenérovi Slavoje se po karanténách podařilo už dát dohromady sestavu. „Měli jsme dvanáct lidí, začala trénovat už většina týmu,“ popsal trenér.

Přestože jeho tým spíše v tréninkovém zápasy jednoznačně vyhrál, nijak to nepřeceňuje. „K ničemu jsme je nepustili, gól jsme dostali za stavu 10:0, kdy si náš brankář dělal kličku ve vápně a přišel o balon. Už se ukazuje, že jsme na tom lépe než před měsícem,“ uzavřel trenér Pavel Koutenský.

K dalšímu zápasu nastoupí Slavoj proti SK Lhota.

FK Slavoj Žatec - Sokol Kralovice 12:1 (6:0)

Sestava Slavoje Žatec: Weisser, Kozlik, Levý, Hoferica, Uhlík, střed zálohy Smékal, Hynek, krajní záloha Pelc, Hassman, útok Klič, Klínec

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video