Lounští judisté na turnaji Trilobit Cup

Redakce 2022-02-11 16:26:04

Do Králova Dvora u Berouna se sjeli pouze dva jejich závodníci. V sobotu to byla Adéla Karasová, která ve své váhové kategorii neměla žádnou soupeřku. Adéle nebyl povolen ani start v jiné kategorii, a tak po několikahodinovém čekání odjela domů.

 V neděli startoval Michal Slavík. „Michalovi se v předešlých letech na turnajích moc nedařilo. Nicméně v tréninkovém úsilí nikdy nepolevil, ba naopak. Na tréninkách měl téměř nulovou absenci, zúčastňoval se všech soustředění, dokonce jezdil na tréninkové srazy, které byly určeny pro vyšší věkovou kategorii. Nyní byla jeho snaha zúročena na prvním letošním turnaji,“ uvedli zástupci lounského klubu Judo Luna Louny. V kategorii do jedenácti let ve váze 35kg vyzval dva soupeře. Prvního soupeře po deseti sekundách zápasu doslova zahodil pomocí chvatu ogoshi. Této technice rozhodčí dala nejvyšší bodové ohodnocení, a tak skončil první zápas před časovým limitem. Druhý zápas byl o dost náročnější. „Po několika nezdařilých pokusech o chvaty ho soupeř dokonce dostal do držení. Z držení se Michal dokázal vyvléknout a soupeři následně oplatil stejnou měrou, kdy ho chytl do stejného držení a udržel ho po dobu patnácti sekund. Tím si jak pravidla říkají, vysloužil bodové ohodnocení ippon, a i tento zápas skončil před časovým limitem. Michalovi tímto děkujeme za vzornou reprezentaci svého oddílu,“ dodali. Text, foto: Judo Louny

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video