Sbírka pro bojovníčka Vojtíška. Díky vám může mít větší auto i pro vozík

Alla Želinská 2022-02-28 09:23:00

Ivana Bulavová Branišová je máma úžasného Vojtíška, který se na vás usmívá z fotky. Vojtíšek, který letos v březnu oslaví 5. narozeniny, se narodil předčasně, po obtížném porodu trpí poruchou motorického vývoje a hybnosti, což odpovídá klinické diagnóze dětská mozková obrna. Jelikož maminka se synkem jezdí dvakrát ročně do lázní Klimkovice, kde usilovně rehabilitují, potřebují na všechny věci, které s sebou vozí, větší auto, protože nově budou vozit i invalidní vozík a bohužel se do auta, které mají, nevejdou. Na větší auto ale potřebují sehnat finanční prostředky, a tak se Ivana rozhodla obrátit na všechny lidi s dobrým srdcem prostřednictvím dobročinné sbírky založené na donio.cz: „Větší auto pro bojovníčka Vojtíška”.

Pokud přispějete na tolik potřebné pro rodinu z Vroutku větší auto, pomůžete tak usměvavému malému bojovníkovi Vojtíškovi, který se na-rodil s kombinovaným postižením. „Momentálně je mu skoro 5 let a je to velmi veselý klouček, ale k úplnému štěstí mu chybí, aby se postavil na vlastní nožičky a mohl chodit. Vojtíšek se zatím pohybujete šoupáním po zadečku. Intenzivně pracujeme na tom, aby chodil, proto jezdíme do lázní a na přepravu všech pomůcek není bohužel naše auto dostačující,” vypráví paní Ivana.

Vybrané peníze ze sbírky rodina chce využit na větší a bezpečné auto, které potřebuje každý den, protože Vojtíšek navštěvuje speciální mateřskou školku v Žatci, na návštěvy lékařů a samozřejmě absolvování rehabilitačních pobytů a lázní. „Pokud se vybere méně financí, využijeme je na částečnou úhradu, a pokud se vybere více, tak na rehabilitace,” říká s vděkem Vojtova maminka.

Rozhodnete-li se Vojtíškovi přispět, můžete na www.donio.cz/BojovnicekVojtisek. Pomůže každá koruna. Děkujeme. 

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video