Úřední deska je elektronická a dostupná nepřetržitě

Lucie Steklá 2022-03-23 16:49:52

Louny - Elektronickou úřední desku mohou využívat občané v Lounech. K dispozici jim je před budovami městského úřadu jak na Mírovém náměstí, tak i u budovy v ulici Pod Nemocnicí.


Občané si prostřednictvím elektronické úřední desky mohou přehledně prohlédnout celý obsah úřední desky, která je takto dostupná 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Na úřední desce se snadno dostanete také na webové stránky města, včetně aktualit, které si můžete prohlédnout.

„Ovládání digitální desky je uživatelsky jednoduché a intuitivní a je přizpůsobeno tak, aby ho mohly využívat rovněž invalidní osoby. Deska je vybavena symbolem, po jehož stisknutí dojde k přeskupení obrazovky tak, aby i člověk sedící na invalidním vozíku byl schopen zařízení ovládat,“ uvedla lounská radnice. Vedení města doufá, že nové úřední desky budou sloužit nejen lounským občanům, ale i návštěvníkům města Louny.

Elektronické úřední desky byly pořízeny jako součást projektu Město Louny – strategické řízení a komunikace s veřejností, spolufinancovaného z prostředků EU, v rámci Operačního programu Zaměstnanost. Výše poskytnuté dotace činila 687 490 korun. (lus)


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video