Dukelská se dočká opravy

Veronika Salášková 2012-07-09 00:54:00

Žatec – Zahájení rekonstrukce žatecké ulice Dukelská plánuje na příští rok vedení města. Během ní by měly být kompletně zrekonstruovány chodníky i silnice včetně uličních vpustí a veřejného osvětlení. V plánu je také obnova zeleně. Projekt je rozdělen do tří etap. První z nich zahrnuje úsek od ulice Pražská po křižovatku s ulicí Šafaříkova. Druhá etapa zahrnuje úsek od křižovatky Šafaříkova ke křižovatce s ulicí K. Škréty, poslední od křižovatky K. Škréty až k ulici Přátelství.

Odhad nákladů na celou akci činí asi 26 milionů korun. Akci by měla předcházet rekonstrukce kanalizace a vodovodu v prvním úseku etapy a plynovodu v úseku první a druhé etapy. Zatím není jasné, zda město bude provádět všechny tři etapy najednou. Přípravy výběrového řízení na zhotovitele proběhnou až po schválení akce v rozpočtu Žatce na rok 2013.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video