Louny a Zschopau slaví 50leté partnerství

Lucie Steklá 2022-06-04 07:50:52

S přáteli z německého partnerského města Zschopau oslaví Louny tuto sobotu 4. června na Mírovém náměstí významné jubileum vzájemné spolupráce. ,,Přijďte slavit s námi! Hudební program bude pestrý a o skvělé jídlo a pití se postará Food Festival,” zve radnice. Oslavy budou pokračovat 9. července v Zschopau. Program bude rovněž zajímavý, neboť němečtí přátelé po celý víkend připomenou také 100leté výročí výroby motocyklů zn. MZ v jejich městě.


S přáteli z německého partnerského města Zschopau oslaví Louny tuto sobotu 4. června na Mírovém náměstí významné jubileum vzájemné spolupráce. Program bude rovněž zajímavý, neboť němečtí přátelé po celý víkend připomenou také 100leté výročí výroby motocyklů zn. MZ v jejich městě.

Bohatý je také doprovodný program. Jeho součástí je Lounský food festival, poprvé rozvržený do dvou dnů, a Den dětí na Staré tržnici v Jakoubkově ulici. Představí se tradiční i netradiční gastronomie a zanechá ve vás unikátní kulturní zážitek. Festival nabídne špičkové pokrmy a zábavný doprovodný program pro celou rodinu. Těšit se můžete na jamajské speciality, burgery, belgické hranolky, mexiko, bubble waffle, rolovanou zmrzlinu, latinsko americké churros, drinky a koktejly, lounské pivovary a spoustu dalšího.

Hudební program je následující: 

SOBOTA: (moderuje Radek Jirgl):

14:00 h - Petr Lüftner & Band

15:00 h – Boomberries

16:00 h - Big Band ZUŠ Louny

17:00 h - Denny Driver   (kapela z Zschopau)

18:00 h - A Bag of Potatoes

19:00 h - Delta Fuse

20:30 h - ATMO music

NEDĚLE: (moderuje Radek Jirgl):

11:00 h - HD Zlouni

11:15 h - Party Rebels Program

12:30 h - Lounské mažoretky Slunečnice

13:00 h - Petra Peterová Půtová, Bořek Slezáček, Jitka Asterová

14:15 h - Junior Fitness Klub Louny

14:30 - 15:00 h soutěže

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video