Miss Chmele už zná finalistky

Veronika Salášková 2011-06-13 00:00:00

Žatec – Soutěž Miss Chmele a piva už zná finalistky, které se mezi sebou utkají o titul a korunku královny. Deset krásných dívek, které budou reprezentovat deset pivovarů, bylo vybráno na castingu v pátek 27. května v žateckém divadle. Žatecký pivovar bude letos zastupovat Zdeňka Zavadilová (24) z Olomouce, která pracuje jako asistentka prodeje a leasingu v autobazaru.

Se soutěžemi tohoto typu má již zkušenosti, na Miss Haná byla vyhlášena Miss Sympatie, na Miss Olomouckého kraje získala titul Miss Večernice. Zúčastnila se též soutěží TOP Model a Znojmo open. Dívky se spolu utkají  jak v technických disciplínách během Dočesné,  tak přímo na galavečeru v žateckém divadle, kde předvedou svou volnou disciplínu a promenádu v plavkách.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video