DŮM 2022 – výstava pro všechny, kteří bydlí a chtějí bydlet lépe!

Redakce 2022-08-19 10:23:07

Tradičně bohatou nabídku z oblasti stavby, bydlení a zahrady nabídne víkendová výstava Dům 2022. Lounské výstaviště uvítá již 29. ročník výstavy určené pro všechny, kteří staví, rekonstruují a chtějí si své bydlení vylepšit.Výstava návštěvním nabídne dřevostavby a rodinné domy, stavební systémy, vytápění, solární panely a tepelná čerpadla, střešní krytiny, okna a dveře, nábytek, sedací soupravy a postele, koupací sudy a sauny, bytový textil a doplňky, zahradnické a zahrádkářské potřeby, květiny, okrasné dřeviny, stromky, cibuloviny, služby pro zahrádkáře, proutěné výrobky, zahradní náby-tek i doplňkové zboží.

,,Představí se zde na 130 vystavovatelů, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb. Veletrh je aktuální přehlídkou novinek z oblasti stavby, bydlení a zahrady. Řada vysta-vovatelů nachystala zajímavé slevy!“ přibližuje výstavu Dům 2022 Štěpánka Portz ze společnosti DiamantExpo.

V pavilonu ,,E“ se tradičně představí firmy se širokou škálou nábytku a doplňků. V letošním roce se představí i nováček na výstavě firma Vrbičky – pan Rech je specialista na vrbové stavby a permakulturu. Iglú, altánky, teepee, tunely, vrbového koně, ploty i celá hřiště s labyrinty. To vše vzniká z vrbového proutí pod rukama Jiřího Recha.

Na výstavě bude široké zastoupení společností z oblasti vytápění a tepelných čerpadel. Většinu z nich naleznete v pavilonu ,,D“ a na venkovní ploše. Jsou to například společnosti – BHT, Haabo, Kotelníci, Kuzma, Tepelná čerpadla Mazura, Vips gas, Weca,… Expozici na výstavě bude mít i Státní fond životního prostředí, který Vám poradí s dotačními tituly. Kdo zařizuje svůj dům nebo byt určitě si vybere.

Návštěvníci na výstavišti najdou i firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: vysoušení a sanace vlhkého zdiva, zateplení a odvětrávání fasád, nátěrové systémy. Dále zde budou výrobci a prodejci střech, střešních krytin, ale i vystavovatelé nabízející dřevostavby a dřevoplastové podlahy. Na výstavě se budou prezentovat firmy, které nabízejí altány, pergoly, zahradní nábytek. Své si na výstavě najdou i drobní kutilové a řemeslníci, kteří zde naleznou různé nářadí a nástroje. ,,Dále zde budou zahradnické firmy se vším pro vegetaci vaší zahrady. Na své si tak přijdou všichni zahrádkáři a milovníci rostlin. Bylinkové zahradnictví pana Fröhlicha přiveze na sto druhů bylin, mezi nimi velmi vzácný kurkumovník. Po dlouhé době se na výstavu vrací i společnost Lukon bulbs, největší prodejce lilií v ČR. Novinkou na výstavě bude i společnost SaunyCz s koupacími sudy a sudovými saunami,“ přidává výčet vystavovatelů Š. Portz. Vaky Jabor přivezou jedinečný produkt na českém trhu. Po dlouhých měsících, spíše letech vývoje, testování atd, bude výstava Dům 2022 prvním místem, kde předvedou jedinečný produkt na českém trhu – skladovací nádrže na kapaliny z vysokopevnostních PVC materiálů.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit? ,,Opět jsme pro návštěvníky připravili soutěž, do které vystavovatelé věnovali ceny. Každá vstupenka je slosovatelná. Stačí pouze vyplnit zadní stranu vstupenky a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majitelem některé ze zajímavých cen. Pro děti je zde k dispozici velké dětské hřiště, jízdy na koních a kolotoče. Dojmy z výstavy a diskuse, co nového pořídit pro dům, byt, zahradu, můžete probrat v krásné prvorepublikové kavárně v pavilonu A,“ zve na výstavu společnost DiamantExpo.

Výstava DŮM 2022 je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Otevřeno je od pátku 19. do neděle 21. sr-pna vždy od 9 do 17 hodin. (red)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video