Degustace piva v Chmelařském institutu v Žatci

David Evan 2022-09-03 11:35:00

V rámci 65. Žateckých slavností chmele již tradičně proběhla v Chmelařském institutu v Žatci degustace piva. Výsledky budou slavnostně vyhlášeny dnes po poledni na Hlavní scéně Dočesné na náměstí Svobody.

Degustace proběhla ve dnech 1. a 2. září, celkem 27 pivovarů přihlásilo 158 vzorků piva a bylo přítomno 221 degustujících, mezi nimiž byly i delegace z Německa a Belgie. Účastnili se i vzácní hosté jako náměstek ministra zemědělství pro řízení sekce potravinářství Jindřich Fialka, starostka města Žatce Zdeňka Hamousová nebo předseda představenstva CHMELAŘSTVÍ, družstva Žatec, Zdeněk Rosa.

Soutěžilo se v těchto kategoriích světlé výčepní pivo, světlý ležák 11°, světlý ležák premium, tmavé výčepní pivo, tmavý ležák, polotmavé pivo, silné světlé pivo, silné tmavé pivo, silné polotmavé pivo, nealkoholické pivo, pšeničné pivo, svrchně kvašené pivo a nefiltrovaný světlý ležák.Napsal(a): David Evan

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video