Full Time pokřtí své album V okovech

Alla Želinská 2022-09-28 20:30:00

Hudební skupina Full Time pokřtí v sobotu 1. října své nové CD V okovech. CD obsahuje celkem 10 pecek, skalním fanouškům známých i novějších, jako např. V okovech, Země duní, Díky tobě, V síti pavučin (ve spoluautorství s Danielem Bordovským uměleckým jménem Borrtex) a další...

Nové CD album vznikalo v nahrávacím studiu Klášter Teplá a vyšlo letos na začátku roku. Pro muzikanty z Podbořanska to byla zajímavá a neopakovatelná zkušenost. „Pro natočení CD jsme si vybrali Recording Studio Klášter Teplá. Tam se nás ujal zkušený technik a majitel studia Jirka Chaloupek, který je mimochodem úžasný člověk a teď už i náš dobrý kamarád. A tak jsme byli ve studiu od začátku vlastně taková rodina. Pohoda a sranda doprovázela celé natáčení, které trvalo několik měsíců. Tedy, ne, že bychom CD natáčeli v kuse takovou dobu. To ne :-) Nejprve jsme v jednom víkendu natočili rytmiku (bicí, basa) a pak se různě dle volna každého člena kapely dotáčeli zbytky (kytary, klávesy, sóla, doprovody, zpěvy). A když bylo vše tak nějak hotové, musí se vše zmasteringovat (vyhladit do finálové podoby, která se pak hodí na CD). Pak následovala další fáze – vytvoření finální podoby CD, obalu, flash disku atd,“ vypráví baskytarista a vokalista kapely Pavel "Horác" Horský.

„Natáčení tohoto CD probíhalo v naprosté pohodě a smích jsme „vypínali“ pouze v době spící. Natáčení trvalo cca půl roku (o víkendech). Všední dny jsme pracovali ve svých profesích. V příjemném prostředí Kláštera Teplá u Mariánských Lázní jsme byli spokojeni a určitě se těšíme na natáčení dalších songů v tomto nahrávacím studiu, kde náš kamarád Jiří Chaloupek rozumí své práci ve studiu,“ dodává kapelník Milan Štefánik.

A proč právě "V okovech"? „Tento název jsme vybrali dle názvu úvodní skladby, která líčí někdy rychlou cestu k životním problémům s dluhy,“ vysvětlil Milan Štefánik. 

Pavel Horský přemýšlí, vzpomíná… "Bylo to spontánní. Milan přišel se základem muziky. Tu jsme dali všichni dohromady, pak Milan vytvořil text a skladba byla na světě. Nato jsme si řekli, že je to dobrý song, a že ho tedy napasujeme na CD jako „otvírák”. A pořádný „otvírák” si zaslouží takové to všeobecné doladění, a tak přišli vězeňské pruhované hadry, ve kterých nás pak u vrouteckého kostela sv. Jakuba Většího zvěčnila naše kamarádka a dvorní fotografka Laurencia Helásková." 

Full Time má docela nabitý program, během léta jste je mohli vidět a slyšet na Podbořanských letních slavnostech, na Jakubském létě ve Vroutku, v srpnu v Čechách u Přerova, minulou sobotu na oslavách hasičského sboru města Podbořan na tamním náměstí a 8. 10. zahrají na ukončení motorkářské sezóny na MoTáči v Bezděkově u Žatce. Pro křest svého CD si skupina vyhradila první říjnovou sobotu a svou radostí se chtějí podělit se všemi, kdo mají rádi poctivý regionální bigbít neboli old rock, jak své tvorbě kapela říká. Jste zváni!

„Přátelé, kamarádi, fandové a fanynky, zveme vás na křest našeho "staronového" CD s názvem V OKOVECH. Křest se koná v sobotu 1. 10. na sále Kulturního domu Vroutek. Start bude ve 20 hodin, kdy vám zahrajeme komplet CD plus něco navíc. Jako hosty jsme si pozvali perfektní hardrockovou kapelu HLAHOL z Teplic. Celým večerem vás bude provázet výborný konferenciér Marek Folda. Máte se na co těšit,“ zvou členové Full Time – bubeník Václav „Wendy“ Bláha, kytarista, zpěvák Milan Štefánik, klávesista, vokalista Pavel Kolář a baskytarista a vokalista Pavel „Horác“ Horský.

Vstupenky (200 Kč) jsou v předprodeji v prodejně Květinka na náměstí v Podbořanech vedle lékárny U Zlatého anděla, v restauraci KD ve Vroutku a u všech členů Full Time. Na místě pak bude lupen o 50 Kč dražší. Na křtu bude možnost si koupit nové triko, CD a flash disk, který obsahuje kromě skladeb i videoklip V síti pavučin.   

"Výše popsaný příběh a nakonec i křest cédéčka by se nestal bez přispění našich úžasných a štědrých sponzorů, kteří budou jmenovitě X krát představeni v průběhu křtu našeho CD. A poděkování patří našim věrným fanouškům, všem, kdo mají rádi naši hudbu," dodávají s pokorou muzikanti.

Komentáře

Nabídky práce

Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz


ELEKTROMONTÉR - HANZL ŽATEC

Požadavky: USO/SŠ vzdělání elektrotechnické, ŘP sk. B (B+E) Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, 13. plat + prémie, příplatky za práci o víkendech, příspěvky na penzijní připojištění, pojistku proti škodě způsobené zaměstnavateli a další benefity.
Kontakt: Petr Hanzl
Tel.: 775 234 861
WWW: https://montaze-elektro.cz/
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

Poslední videa

Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video
Ilustrátorka Ivona Knechtlová zavítala do žatecké knihovny

Piknik v režii Knihomolíků - tentokrát s ilustrátorkou nejen dětských knih, Ivonou Knechtlovou. 17. 5. odpoledne nechybělo čtení z knížky, workshop, ztvárnění svých snů...

Přehrát video