Fotogalerie: Lampiónový průvod v Žatci

Zuzana Hořínková Kawanová 2022-10-18 08:55:00

Podzimní akci, určenou nejen pro rodiny s dětmi pod názvem „Lampiónový průvod“, zorganizoval v sobotu 15. října spolek EduTrio ze Žatce.

Program se uskutečnil v Music Clubu Chaloupka. Pro děti byly připravené soutěže v podobě tvoření, vědomostních a sportovních disciplín. Za všechna razítka v kartičce mohly děti vyhrát ceny v podobě sladkostí, lampiónů nebo občerstvení na oheň. Během odpoledne akci doprovázelo malování na obličej, zpívání písniček, recitování básniček nebo i stánkový prodej různých svítících doplňků.

V podvečer vyrazilo více než 200 návštěvníků na očekávaný průvod, při kterém všichni společně rozsvítili lampióny. Trasa v délce 2,5 km vedla po cyklostezce kolem řeky Ohře, a to od Chaloupky kolem TJ Sever Žatec, přes most v ulici Chomutovská, kde řádný provoz hlídala Městská policie Žatec, až k veřejnému grilovišti pod městským koupalištěm. Na grilovišti si mohly děti opéct buřtíka na ohni.

Vrcholem večera byla působivá ohnivá show, kterou představilo uskupení Lumatoal. Dohled nad dvěma posledními částmi programu zajišťoval Sbor dobrovolných hasičů města Žatce. "Letošní průvod se vydařil, za což patří velké díky především všem návštěvníkům. Chceme z tohoto udělat tradici a postupně se tedy začneme připravovat na 1. ročník v nadcházejícím roce," uvedla předsedkyně spolku EduTrio Zuzana Hořínková Kawanová.

Foto: David Evan, Alla Želinská

Napsal(a): Zuzana Hořínková Kawanová

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video