Fotogalerie: Lampiónový průvod v Žatci

Zuzana Hořínková Kawanová 2022-10-18 08:55:00

Podzimní akci, určenou nejen pro rodiny s dětmi pod názvem „Lampiónový průvod“, zorganizoval v sobotu 15. října spolek EduTrio ze Žatce.

Program se uskutečnil v Music Clubu Chaloupka. Pro děti byly připravené soutěže v podobě tvoření, vědomostních a sportovních disciplín. Za všechna razítka v kartičce mohly děti vyhrát ceny v podobě sladkostí, lampiónů nebo občerstvení na oheň. Během odpoledne akci doprovázelo malování na obličej, zpívání písniček, recitování básniček nebo i stánkový prodej různých svítících doplňků.

V podvečer vyrazilo více než 200 návštěvníků na očekávaný průvod, při kterém všichni společně rozsvítili lampióny. Trasa v délce 2,5 km vedla po cyklostezce kolem řeky Ohře, a to od Chaloupky kolem TJ Sever Žatec, přes most v ulici Chomutovská, kde řádný provoz hlídala Městská policie Žatec, až k veřejnému grilovišti pod městským koupalištěm. Na grilovišti si mohly děti opéct buřtíka na ohni.

Vrcholem večera byla působivá ohnivá show, kterou představilo uskupení Lumatoal. Dohled nad dvěma posledními částmi programu zajišťoval Sbor dobrovolných hasičů města Žatce. "Letošní průvod se vydařil, za což patří velké díky především všem návštěvníkům. Chceme z tohoto udělat tradici a postupně se tedy začneme připravovat na 1. ročník v nadcházejícím roce," uvedla předsedkyně spolku EduTrio Zuzana Hořínková Kawanová.

Foto: David Evan, Alla Želinská

Napsal(a): Zuzana Hořínková Kawanová

Komentáře

Nabídky práce

Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz


ELEKTROMONTÉR - HANZL ŽATEC

Požadavky: USO/SŠ vzdělání elektrotechnické, ŘP sk. B (B+E) Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, 13. plat + prémie, příplatky za práci o víkendech, příspěvky na penzijní připojištění, pojistku proti škodě způsobené zaměstnavateli a další benefity.
Kontakt: Petr Hanzl
Tel.: 775 234 861
WWW: https://montaze-elektro.cz/
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

Poslední videa

Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video
Ilustrátorka Ivona Knechtlová zavítala do žatecké knihovny

Piknik v režii Knihomolíků - tentokrát s ilustrátorkou nejen dětských knih, Ivonou Knechtlovou. 17. 5. odpoledne nechybělo čtení z knížky, workshop, ztvárnění svých snů...

Přehrát video