Ve vedení Postoloprt zůstávají Pištora a Folber

Lucie Steklá 2022-10-19 22:18:50

Ustavující zastupitelstvo v Postoloprtech proběhlo ve středu odpoledne. Na většině projednávaných bodů se zastupitelé shodli jednomyslně. Do komunálních voleb v roce 2026 povede město nadále Zdeněk Pištora, jeho pravou rukou zůstává Karel Folber.

V pětičlenné radě města budou společně se starostou a místostarostou zasedat Hana Elsnicová, Hana Plachá a Karel Srbecký.

Celá rada Postoloprt má s prací pro město zkušenosti. H. Elsnicová a H. Plachá jako radní působily v právě skončeném volebním období, K. Srbecký se do rady města vrátil po čtyřleté pauze.

Více v tištěném vydání týdeníku Lounský Press ve středu 26. října.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video