ZUŠ Podbořany koncertuje, do Vánoc stihne pět vystoupení

Alla Želinská 2022-12-08 10:25:00

ZUŠ Podbořany již realizovala řadu předvánočních koncertů a řada je ještě čeká.

V předvečer první adventní neděle mladí hudebníci ZUŠ vystoupili na rozsvícení vánočního stromu v Blšanech, kde účinkovali: Ema Škulavíková, Natálie Beránová na klávesové nástroje, Štěpán Grabovski na saxofon. Fotogalerie ZDE.

ZUŠ Podbořany nemohla chybět i 27. listopadu na rozsvícení vánočního stromu v Podbořanech, také na adventním dni v autosalonu Myslivec, kde vystoupili s koncertem Orchestr ZUŠ Podbořany a další hosté. Fotogalerie ZDE.

V úterý 29. 11. ZUŠ zavítala s výchovným koncertem pro ZŠ Vroutek do KD Vroutek, akce se konala za podpory MěÚ Vroutek a ve spolupráci se ZŠ Vroutek. Zazněly filmové a pohádkové melodie v podání sólistů a orchestru ZUŠ Podbořany. Fotogalerie ZDE.

V sobotu 3. 12. žáci a učitelé ZUŠ byli součástí programu Mikulášského jarmarku v Nepomyšli, vystoupili žáci ze třídy p. uč. Mirky Dobřanské. Fotogalerie ZDE

Co nás ještě čeká?

Ve čtvrtek 8. 12. od 16.30 se koná Vánoční koncert v domově pro seniory Podbořany. V úterý 13. 12. od 18 hodin Vánoční koncert sboru Egeria a hostů ve „žlutém“ kostele Božího Spasitele v Podbořanech. Ve středu 14. 12. od 17 hodin Vánoční koncert v pobočce umělecké školy v ZŠ Lubenec. Ve čtvrtek 15. 12. odpoledne koncert pěvecké třídy sl. uč. Veroniky Mikešové v sále Úřadu práce Podbořany a 20. 12. předvánoční koncert ZUŠ od 17 hodin v sále Úřadu práce.

Máme se na co těšit.

Komentáře

Nabídky práce

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - ZŠ a MŠ Jesenice

Nástup od 1.12.2023, pracovní doba jeden den v týdnu. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 29.11.2023 na uvedený e-mail.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 776 193 438
WWW: https://zsjesenice.cz/
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video