ZUŠ Podbořany koncertuje, do Vánoc stihne pět vystoupení

Alla Želinská 2022-12-08 10:25:00

ZUŠ Podbořany již realizovala řadu předvánočních koncertů a řada je ještě čeká.

V předvečer první adventní neděle mladí hudebníci ZUŠ vystoupili na rozsvícení vánočního stromu v Blšanech, kde účinkovali: Ema Škulavíková, Natálie Beránová na klávesové nástroje, Štěpán Grabovski na saxofon. Fotogalerie ZDE.

ZUŠ Podbořany nemohla chybět i 27. listopadu na rozsvícení vánočního stromu v Podbořanech, také na adventním dni v autosalonu Myslivec, kde vystoupili s koncertem Orchestr ZUŠ Podbořany a další hosté. Fotogalerie ZDE.

V úterý 29. 11. ZUŠ zavítala s výchovným koncertem pro ZŠ Vroutek do KD Vroutek, akce se konala za podpory MěÚ Vroutek a ve spolupráci se ZŠ Vroutek. Zazněly filmové a pohádkové melodie v podání sólistů a orchestru ZUŠ Podbořany. Fotogalerie ZDE.

V sobotu 3. 12. žáci a učitelé ZUŠ byli součástí programu Mikulášského jarmarku v Nepomyšli, vystoupili žáci ze třídy p. uč. Mirky Dobřanské. Fotogalerie ZDE

Co nás ještě čeká?

Ve čtvrtek 8. 12. od 16.30 se koná Vánoční koncert v domově pro seniory Podbořany. V úterý 13. 12. od 18 hodin Vánoční koncert sboru Egeria a hostů ve „žlutém“ kostele Božího Spasitele v Podbořanech. Ve středu 14. 12. od 17 hodin Vánoční koncert v pobočce umělecké školy v ZŠ Lubenec. Ve čtvrtek 15. 12. odpoledne koncert pěvecké třídy sl. uč. Veroniky Mikešové v sále Úřadu práce Podbořany a 20. 12. předvánoční koncert ZUŠ od 17 hodin v sále Úřadu práce.

Máme se na co těšit.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video