ZUŠ Podbořany koncertuje, do Vánoc stihne pět vystoupení

Alla Želinská 2022-12-08 10:25:00

ZUŠ Podbořany již realizovala řadu předvánočních koncertů a řada je ještě čeká.

V předvečer první adventní neděle mladí hudebníci ZUŠ vystoupili na rozsvícení vánočního stromu v Blšanech, kde účinkovali: Ema Škulavíková, Natálie Beránová na klávesové nástroje, Štěpán Grabovski na saxofon. Fotogalerie ZDE.

ZUŠ Podbořany nemohla chybět i 27. listopadu na rozsvícení vánočního stromu v Podbořanech, také na adventním dni v autosalonu Myslivec, kde vystoupili s koncertem Orchestr ZUŠ Podbořany a další hosté. Fotogalerie ZDE.

V úterý 29. 11. ZUŠ zavítala s výchovným koncertem pro ZŠ Vroutek do KD Vroutek, akce se konala za podpory MěÚ Vroutek a ve spolupráci se ZŠ Vroutek. Zazněly filmové a pohádkové melodie v podání sólistů a orchestru ZUŠ Podbořany. Fotogalerie ZDE.

V sobotu 3. 12. žáci a učitelé ZUŠ byli součástí programu Mikulášského jarmarku v Nepomyšli, vystoupili žáci ze třídy p. uč. Mirky Dobřanské. Fotogalerie ZDE

Co nás ještě čeká?

Ve čtvrtek 8. 12. od 16.30 se koná Vánoční koncert v domově pro seniory Podbořany. V úterý 13. 12. od 18 hodin Vánoční koncert sboru Egeria a hostů ve „žlutém“ kostele Božího Spasitele v Podbořanech. Ve středu 14. 12. od 17 hodin Vánoční koncert v pobočce umělecké školy v ZŠ Lubenec. Ve čtvrtek 15. 12. odpoledne koncert pěvecké třídy sl. uč. Veroniky Mikešové v sále Úřadu práce Podbořany a 20. 12. předvánoční koncert ZUŠ od 17 hodin v sále Úřadu práce.

Máme se na co těšit.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video