Za smrt mladíka na Car wars padlo obvinění

Lucie Steklá 2022-12-31 12:32:19

Panenský Týnec - Minulý rok při večerním sprintu v Panenském Týnci došlo k nehodě. Lounští kriminalisté nyní obvinili 54letého muže z Teplicka z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Kladou mu za vinu, že je zodpovědný za smrt mladého spolujezdce v autě na motoristické akci Car wars na letišti v Panenském Týnci.


,,V pátek dne 9. července 2021 došlo v rámci motoristické sportovní akce CARWARS Opening 2021 při večer-ním sprintu k nehodě na letištní ploše u Panenského Týnce. Řidič osobního vozidla zn. Audi při jízdě narazil do stojícího osobního vozidla zn. Seat. Osádka z vozidla zn. Audi neutrpěla zranění, přičemž ve vozidle zn. Seat byl zraněn řidič i spolujezdec. Oba byli ihned převezeni do zdravotnického zařízení, kde spolujezdec na druhý den bohužel zemřel,“ přiblížil nehodu policejní mluvčí Kamil Marek. Podle jeho slov byly u obou řidičů provedeny dechové zkoušky ke zjištění hladiny alkoholu, které byly v obou případech pozitivní v přestupkové hodnotě, nadýchali tedy méně než jedno promile. K objasnění příčiny smrti byla provedena soudní pitva.

Okolnosti a příčiny případu prověřovala služba kriminální policie a vyšetřování. ,,Ta ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Vyžádala si několik znaleckých posudků z oboru zdravotnictví a dopravy. Policisté vyslechli několik desítek zúčastněných osob a svědků, zajišťovali a vyhodnocovali jednotlivé kamerové záznamy,“ dodal mluvčí. V současné době lounští kriminalisté po vyhodnocení všech získaných informací a poznatků obvinili 54letého muže z Teplicka z trestného činu usmrcení z nedbalosti. V případě soudem uznané viny mu hrozí trest odnětí svobody až do výše šesti let. (kam) 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video