Fotogalerie: Volby začaly. Podbořany volí prezidenta

Alla Želinská 2023-01-13 17:00:00

Pojďte se podívat na záběry z volebních místností v Podbořanech.

Úderem 14. hodiny se v pátek 13. otevřely volební místnosti také v Podbořanech. Začalo první kolo voleb, v nichž si Češi potřetí v historii v přímé volbě zvolí hlavu státu. Vybírat mohou z osmi kandidátů.

Ve městě při volbách se změnila jedna hlasovací místnost. Voliči, kteří byli zvyklí v předchozích letech hlasovat v budově ZUŠ Podbořany (tam se nyní rekonstruuje sál), tentokrát najdou „svou“ volební urnu a komisi přibližně o 200 metrů dál v budově podbořanského muzea v Dukelské ulici. V objektu kromě muzea sídlí také nedávno zřízené městské informační centrum. Jde o volební okrsek č. 1 a změna se týká voličů ze sedmnácti podbořanských ulic a také všech lidí, kteří bydlí v Hlubanech a k volbám jezdí či chodí hlasovat do Podbořan. Ve volebním okrsku 1 je evidováno přibližně 900 voličů. Celkem má město Podbořany devět volebních okrsků.

Někteří byli nedočkavi. Už v pátek kolem půl jedenácté přišli dva zájemci. "Byla to starší paní a po ni bezdomovec. Vysvětlila jsem, že volby začnou až ve 14 hodin a pán navíc patřil do jiného okrsku. Byl slušný, počkal si na vyhledání svého okrsku a pak odešel," vyprávěla nám Hanka Oktábcová z Infocentra, když jsme přišli zaznamenat první voliče hned ve 14 hodin. 

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video