Neckiáda pobavila Buškovice

Otto Urma 2012-07-24 10:42:00

Buškovice – Mezi dva deště se v sobotu trefila letošní Neckiáda v Buškovicích. Na tamním rybníčku Blechovka změřilo svou fantazii, smysl pro humor, a také sílu paží dvanáct námořnických dvojic. V žertovných kostýmech a vlastnoručně vyrobených, různě výpravných plavidlech si odvážlivci zazávodili a většina z nich si při tom ještě i zaplavala. Docela dlouhý slalom mezi bójkami nejrychleji zvládlo duo Kačenky před Utopenci a Šmoulíky. Více fotografií z akce najdete ve fotogalerii na této stránce.

V druhé soutěžní disciplíně dne už ale přihlášeným svaly nepomohly. Při běhu po polystyrenových destičkách na vodní hladině šlo hlavně o techniku a černou magii. Přes všechna zaklínadla se ale stejně všichni u třetí nebo čtvrté desky k pobavení publika vykoupali a dokázali, že Buškovičtí se umí zasmát i sami sobě.
Celou akci pod hlavičkou o. s. Naše Buškovice zorganizovaly Hana Uldrichová a Jitka Čížkovská, která průběh vtipně moderovala a soutěžící i diváky patřičně hecovala k nejvyšším výkonům.
Za nejkurioznější plavidlo na buškovické Neckiádě bylo vyhlášeno „šlapadlo“ dua Pelešáci. Na snímku ho ale pilotují Utopenci alias Ladislav Kačerovský a Tomáš Kolář. Za nimi se z vody vytahuje asi nejkrásnější plovoucí „Zetor“ mokrých traktoristů Dominika Uldricha a Milana Bódise.

 

Napsal(a): Otto Urma

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video