Praktik Miroslav Finda předal svůj obvod

2023-05-11 11:44:10

Chomutov - Prakticky lékař Miroslav Finda, který ordinoval ve zdravotním středisku na Březenecké, uzavřel svůj obvod. Informovala o tom jeho zdravotní sestra na sociální síti.

Celý obvod přebírá podle těchto informací lékař Aleš Binter, který pracuje na jirkovské poliklinice. Prostory na Březenecké mají projít rekonstrukcí. 

Lékař Miroslav Finda už je v důchodovém věku, přesto ordinoval, v posledním době byla několikrát jeho ordinace zavřená a zastupovali jej kolegové ve středisku.

Na Chomutovsku obecně platí, že není dostatek praktických lékařů a mnoho z nich je v důchodovém či předdůchodovém věku. Tento problém se snaží města různě řešit, ale příliš se to nedaří. 

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video