Den tance rozhoupal všechny v Letním kině v Žatci

Alla Želinská 2023-05-12 09:34:00

V areálu Letního kina v Žatci se ve čtvrtek 27. dubna tančilo ve velkém! Tradiční akci uspořádala k Mezinárodnímu dni tance tamní Základní umělecká škola.

Město se do mezinárodní akce, při které se současně tančí na mnoha místech ČR, zapojuje pravidelně. Dříve se tančilo před radnicí, posledních pár let právě na pódiu v Letním kině.

Kromě žáků taneční třídy, Sedmikvítku, Matulenek, Draků, Tanečníčků, Amazonek, baletní přípravky a baletní třídy ZUŠ Žatec vystoupily i děti z mateřských školek Speciální, U Jezu, Alergo, Otakara Březiny, Studentská, ale i Domov pro seniory (Zlatá šedesátá) a DDM Žatec (Svět Aladina). Taneční den završil skvělý společný flashmob. Na snímku děti ze třídy Kuřátka MŠ U Jezu (u Mašinky) a jejich veselý taneček Sloník Toník. Všem tanečníkům, choreografům, učitelům, učitelkám i fanouškům z řad rodičů a širokého příbuzenstva patří DÍKY! 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video