U nemocnice nezaparkujete, opraví silnici

2023-06-10 17:58:13

Chomutov – Od 15. června začne rekonstrukce stávajících komunikací v ulici Dr. Janského a měla by trvat do 3. srpna.

V ulici, která vede ze Spořické k nemocnici, parkuje podél silnice u fotbalového hřiště hodně lidí, kteří míří do nemocnice. Ti si v době uzavírky budou muset najít místo na parkování jinde.

Budou provedeny úplné i částečné uzavírky ulice. Mimo rekonstrukcí vozovek bude součástí prací i rekonstrukce veřejného osvětlení a vybudování nových úseků chodníků.

„V ulici Dr. Janského v Chomutově, v úseku mezi ulicemi Spořická a Edisonova, je navržena celková výměna konstrukčních vrstev vozovky. V rámci stavby budou vybudovány krátké úseky chodníků a dále bude také provedena rekonstrukce veřejného osvětlení. Návrh stavby vychází ze současného stavu a zásadně nemění jeho využití. Rozsah komunikace zůstane stejný. Nově budou doplněny krátké úseky chodníků. Stávající plochy pro parkování, vjezdy a přístupy na sousední pozemky zůstanou také zachovány,“ vysvětluje Stanislav Říha, referent strategického plánování magistrátu města Chomutova.

Od 15. června 2023 bude provedena úplná uzavírka ulice Dr. Janského, která potrvá čtyři dny. Započne frézování stávajícího povrchu vozovky. Dále 19. června se bude uzavírka týkat první poloviny ulice Dr. Janského, která je blíže k nemocnici. Zde bude prováděna rekonstrukce povrchů včetně veřejného osvětlení. V pondělí 10. července se uzavírka přesune do druhé poloviny ulice. Poslední fáze rekonstrukce bude časově od 29. července do 3. srpna letošního roku. V této fázi bude provedena pokládka finálních asfaltových povrchů. (r)


Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video