Fotbalisté Žatce do Mostu nedorazili. Zase.

Redakce 2023-06-12 13:06:00

V uplynulém kole krajského přeboru s největší pravděpodobností padne jeden kontumační výsledek. Rezerva Baníku Most tímto způsobem zřejmě vyhraje 3:0 nad Slavojem Žatec. Hosté z města chmele se totiž před nedělním zápasem omluvili, že do Mostu nedorazí. Kvůli nedostatku hráčů. Na sociálních sítích to oznámili funkcionáři domácí oddílu z Mostu.

Podle trenéra Slavoje Richarda Zelinky jsou na vině zranění, tresty, dovolené. Ze všech těchto důvodů mu v neděli chybělo třináct hráčů, takže se rozhodl k utkání neodjet. Variantu odehrát utkání s dorostem žatecký trenér odmítl. Nechtěl prý mladíkům fotbal znechutit, protože jde vesměs o hráče ročníku 2007.

Nutno dodat, že v případě Slavoje Žatec to není první případ, kdy mužstvo na poslední chvíli oznámilo, že k mistrovskému utkání krajského přeboru kvůli nedostatku hráčů nedojede. Nedávno ten samý případ nastal, když měl hrát mistrovský zápas na hřišti Sokola Domoušice.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video