Policie našla ztraceného houbaře

Redakce 2023-08-15 13:22:00

Klášterecko - Pátrání po ztraceném seniorovi z Klášterce nad Ohří v úterý 15. srpna před polednem skončilo. Policie oznámila, že 69letého muže vypátrala, živého.

Pohřešovaný muž byl kolem 11. hodiny nalezen v lesním porostu nad Kláštercem. Našel ho policejní psovod se psem speciálně vycvičeným k vyhledávání osob. Senior byl předán do péče zdravotníků, uvedla policie. 

„Děkujeme veřejnosti i všem dalším složkám, které se do pátrání zapojily, za pomoc," dodala policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Seniora rodina pohřešovala od neděle 13. srpna, kdy se vydal do lesů na Klášterecku houbařit, ale domů už se nevrátil. Na místě byla obava o jeho zdraví či dokonce život. Muž totiž u sebe neměl své léky.

Pátrací akce zaměstnala několik desítek osob nejen z řad policistů. Zatoulaného houbaře hledaly speciální jednotky psovodů záchranářů i vrtulník s termokamerou. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video