Školka oslaví 45. výročí

Redakce 2023-09-19 19:20:44

Louny - Ve čtvrtek 21. září se chystá Mateřská škola Kpt. Nálepky Louny oslavit výročí.

,,Sejdeme se na naší zahrádce v 15 hodin., přivítáme se a slavnostně zahájíme společným tancem, dále vystoupí děti, které v minulosti naši školu navštěvovaly a představí nám, co umí – sportovní aerobic, judo a mažoretky. Děti z naší školky zazpívají a zatancují, společně pak zapálíme oheň, na kterém si budeme moci opéct donesené buřtíky,“ přiblížila ředitelka Kamila Tišáková. Návštěvníci si projdou třídy a další prostory školy, nahlédnou do kronik, fotogalerie, shlédnou naše nové promo video a za drobnou minci zkusí své štěstí. ,,Srdečně zveme všechny i bývalé zaměstnance, dětičky, rodiče i babičky, dědečky i tetičky, prostě všechny hodné lidičky,” dodala. (red)

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video