Na žatecké koupaliště v létě zavítalo 23 300 návštěvníků

Hedvika Mašková 2023-09-27 10:30:00

Městské letní koupaliště v Žatci ukončilo s prázdninami letošní koupací sezónu. Ta byla z hlediska návštěvnosti velmi úspěšná. Hlavní podíl na tom mělo pěkné počasí. Horké dny zkrátka lákají k vodě. Na žatecké koupaliště zavítalo celkem 23 300 návštěvníků. Sezóna plaveckého areálu začala 16. června a ukončena byla k 1. září.

,,I přes občasné výpadky provozu a několik deštivých dní v červenci a v srpnu byla oproti loňskému roku návštěvnost koupaliště vyšší zhruba o šest tisíc,” sdělil našim novinám jednatel Technické správy města Žatec Andrej Grežo.

Po ukončení sezóny žateckého koupaliště se v areálu pomalu ale jistě připravuje také saunová sezóna.

,,Saunu plánujeme otevřít v polovině října. Otevření se bude odvíjet také od počasí. Pokud bude stále teplo, může to být i později,” doplnil Andrej Grežo.
V loňském roce byl například provoz žatecké sauny zahájen 17. října.  

Foto: www.tsmzatec.cz

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video