Plavecká hala s novinkami

Pavel Macák 2012-08-09 00:42:00

Louny – Plavecká městská hala v Lounech prošla v těchto dnech velkou rekonstrukcí. Společnost AQUA VARIA Plzeň odstranila z velkého bazénu starou, nevyhovující fólii a nahradila ji novou a zabudovány byly i nové startovací bloky. „Jako noví provozovatelé plavecké haly chceme, aby se zde návštěvníkům líbilo. Proto se snažíme o její vylepšení. O další posilovací stroje jsme rozšířili fitness, zakoupili jsme solárium a v sousedství velkého bazénu bude i vířivka pro šest osob,“ popsal novinky jednatel Technické správy města Jaroslav Opat. 

Hala bude znovu otevřena od 3. září a vstupné na jednu hodinu ve výši padesáti korun by mělo být zachováno, naopak na dvě hodiny by se mělo zvýšit na 70 Kč, ale o tom rozhodne až jednání rady města. Na snímku je Jaroslav Opat společně se správcem městského koupaliště a plavecké haly Václavem Marešem při kontrole natažené fólie.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video