Lenešice mají knihovnici Ústeckého kraje

Lucie Steklá 2023-10-23 18:06:00

Zdeňka Chovancová (zcela vpravo) byla oceněna titulem knihovnice Ústeckého kraje 2023. Porota ocenila prostředí a široké aktivity lenešické knihovny. Gratulujeme paní Chovancové. Druhé místo putovalo do regionu Teplicka Petře Medňanské z Obecní knihovny Novosedlice, třetí místo získala Eva Vokůrková, Místní knihovna Křesín, region Litoměřice.

 Dále komise navrhla speciální ocenění: za dlouholetou činnost v knihovně a inspirativní práci s malými čtenáři Antonii Tothové (druhá zleva) z Místní knihovny Blšany, region Žatec. Předání ocenění vítězům letošního 9. ročníku Knihovník Ústeckého kraje proběhlo v prostorách palácové vily C. H. Wolfruma v Knihově Ústeckého kraje.

V rámci slavnostního večera byly společně s předáním ocenění Knihovník Ústeckého kraje 2023 vyhlášeny výsledky regionálního knihovnického ocenění DRAK a pokřtěna nová publikace Bájná knihovna.

Cena je určena knihovnicím a knihovníkům ve veřejných knihovnách v obcích a městech s maximálním počtem pět tisíc obyvatel a s jedním pracovním úvazkem knihovníka/knihovníků a oceňována je jejich aktivní činnost, jíž rozvíjejí knihovnické a informační služby a podílejí se na zajištění kulturního života obce či města, kde knihovna působí. (lus), foto: Veronika Balcarová

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video