ZUŠ má od srpna nového ředitele, dosavadního vedoucího městského odboru

Alla Želinská 2023-10-26 11:45:00

Základní umělecká škola v Podbořanech již nějakou dobu má nového ředitele. Tím byl od 1. 8. jmenován Erich Knoblauch. Na jeho místo vedoucího odboru místního hospodářství a služeb nastupuje, ovšem až od 1. listopadu, Stanislav Chmelař.

Základní umělecká škola v Podbořanech má již nějakou dobu nového ředitele. Tím byl od 1. 8. jmenován Erich Knoblauch. Zástupkyní ředitele i nadále je Zdeňka Fantová. Jako nový ředitel Základ-ní umělecké školy Podbořany Knoblauch oslovil a přivítal rodiče a žáky mj. zveřejněním na webu školy „Slova ředitele ZUŠ v novém školním roce“.

S tímto jmenováním souvisí další změna na Městském úřadě Podbořany, kde E. Knoblauch v posledních letech zastával post vedoucího odboru místního hospodářství a služeb. Rada města jmenovala s účinností od 1. listopadu tohoto roku na dobu neurčitou vedoucím OMHaS Stanislava Chmelaře.

Erich Knoblauch již umělecké škole (ovšem té v Žatci) řediteloval – do roku 2006. Poté čtyři roky vedl město Žatec jako starosta; když v roce 2010 nebyl zvolen, vrátil se do základní umělecké školy. I během práce vedoucího úředníka se věnoval výuce hry na kytaru v obou ZUŠ Žatec a Podbořany.   

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video