ZUŠ má od srpna nového ředitele, dosavadního vedoucího městského odboru

Alla Želinská 2023-10-26 11:45:00

Základní umělecká škola v Podbořanech již nějakou dobu má nového ředitele. Tím byl od 1. 8. jmenován Erich Knoblauch. Na jeho místo vedoucího odboru místního hospodářství a služeb nastupuje, ovšem až od 1. listopadu, Stanislav Chmelař.

Základní umělecká škola v Podbořanech má již nějakou dobu nového ředitele. Tím byl od 1. 8. jmenován Erich Knoblauch. Zástupkyní ředitele i nadále je Zdeňka Fantová. Jako nový ředitel Základ-ní umělecké školy Podbořany Knoblauch oslovil a přivítal rodiče a žáky mj. zveřejněním na webu školy „Slova ředitele ZUŠ v novém školním roce“.

S tímto jmenováním souvisí další změna na Městském úřadě Podbořany, kde E. Knoblauch v posledních letech zastával post vedoucího odboru místního hospodářství a služeb. Rada města jmenovala s účinností od 1. listopadu tohoto roku na dobu neurčitou vedoucím OMHaS Stanislava Chmelaře.

Erich Knoblauch již umělecké škole (ovšem té v Žatci) řediteloval – do roku 2006. Poté čtyři roky vedl město Žatec jako starosta; když v roce 2010 nebyl zvolen, vrátil se do základní umělecké školy. I během práce vedoucího úředníka se věnoval výuce hry na kytaru v obou ZUŠ Žatec a Podbořany.   

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video