Nepomyšlská lípa získala 2. místo v anketě Strom roku

Alla Želinská 2023-10-30 16:15:00

Po měsících hlasování známe výsledky ankety Strom roku 2023. Vyhlášení ankety Strom roku se konalo 24. října v Planetáriu v Brně. Mezi finalisty ankety byla také Nepomyšlská lípa z Podbořanska. Ta byla dlouhou dobu favoritem ankety. Na první příčku bohužel nedosáhla.

Těsně v cílové rovince ji předehnal jiný strom. Vítězkou 22. ročníku ankety Strom roku se stala Hruška v širém poli z Pardubického kraje s počtem 6 433 hlasů. Nepomyšlská lípa se umístila na 2. místě s počtem 6 027 hlasů. Bronzovou příčku obsadila Lípa ve školní zahradě s 3823 hlasy.

"Možná jsme doufali v trošku lepší výsledek, ale i druhé místo je pro Nepomyšlskou lípu a náš region velký úspěch. Že je lípa krásná a výjimečná, to jsme tušili, ale že zaujme takové množství lidí a že ji bude tolik lidí podporovat - to jsme nečekali. Nepomyšlská lípa si získala podporu nejen od obyvatel Nepomyšle, ale i u lidí z celého širokého okolí. Je neuvěřitelné, jaká vlna sounáležitosti se okolo lípy utvořila. Není to jen o lidech, kteří pro lípu hlasovali, ale také o všech lidech, kteří nějakým způsobem šířili povědomí o lípě v anketě. Těch způsobů bylo mnoho. Někdo vylepoval plakáty, někdo posílal maily, někdo sdílel informace o anketě na sociálních sítích, další pořádali akce přímo na lípě. Spoustu z vás se také zmínilo svým známým o možnosti hlasovat pro Nepomyšlskou lípu. Vám všem patří obrovský dík. To, že Nepomyšlská lípa získala takové množství hlasů a obsadila jednu z předních příček je především vaše zásluha. Děkujeme," poděkovali všem Dana Lněníčková, Nikola Nováková, Jan Minát, Městys Nepomyšl.


Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video