Zdeněk Novák z Podbořan čistí kvalitně a levně

Alla Želinská 2023-11-02 15:30:00

Potřebujete vyčistit dvě stě sedadel v kinosále? Padesát židlí či křesel v restauraci? Pět zátěžových koberců ve školce? Čtyři pohovky v kanceláři, nebo jednu u vás doma? Mistr v čištění koberců, čalounění, židlí, sedaček, pohovek Zdeněk Novák z Podbořan to vše perfektně zvládne.

Ale i interiéry automobilů, dodávek, nákladních vozů, autobusů, podlahoviny v průmyslu, společenských prostorách, jídelnách, restauracích pro něj nejsou problém. Stačí zavolat na tel. 721 123 249 nebo přes FB profil Čištění čalounění, interiérů aut a koberců Zdeněk Novák ml. a domluvíte se.

„Čistím profesionálním strojem, používám profesionální přípravky pro to určené, mám desetiletou praxi,“ říká pan Novák. O sobě mluví nerad, ale o jeho profesionalitě, poctivé a kvalitní práci svědčí stovky spokojených klientů, ať už jsou to firmy, hotely, kulturní instituce, školky, školy, podnikatelé, řidiči a řidičky, anebo jen majitelé starší, ale milované sedací soupravy či pohodlných židlí, které již sloužily dětem, vnoučatům, ale díky vyčištění od Zdeňka Nováka jsou jako nové. Zavolejte mu, a sami se přesvědčíte. Vybere pro vás kvalitní a cenově dostupné řešení. Jeho služeb můžete využít nejen v Podbořanech, ale i v širokém okolí. Přijede na místo a vyčistí požadované – profesionálně, kvalitně a levně.

(pr)

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video