Zdeněk Novák z Podbořan čistí kvalitně a levně

Alla Želinská 2023-11-02 15:30:00

Potřebujete vyčistit dvě stě sedadel v kinosále? Padesát židlí či křesel v restauraci? Pět zátěžových koberců ve školce? Čtyři pohovky v kanceláři, nebo jednu u vás doma? Mistr v čištění koberců, čalounění, židlí, sedaček, pohovek Zdeněk Novák z Podbořan to vše perfektně zvládne.

Ale i interiéry automobilů, dodávek, nákladních vozů, autobusů, podlahoviny v průmyslu, společenských prostorách, jídelnách, restauracích pro něj nejsou problém. Stačí zavolat na tel. 721 123 249 nebo přes FB profil Čištění čalounění, interiérů aut a koberců Zdeněk Novák ml. a domluvíte se.

„Čistím profesionálním strojem, používám profesionální přípravky pro to určené, mám desetiletou praxi,“ říká pan Novák. O sobě mluví nerad, ale o jeho profesionalitě, poctivé a kvalitní práci svědčí stovky spokojených klientů, ať už jsou to firmy, hotely, kulturní instituce, školky, školy, podnikatelé, řidiči a řidičky, anebo jen majitelé starší, ale milované sedací soupravy či pohodlných židlí, které již sloužily dětem, vnoučatům, ale díky vyčištění od Zdeňka Nováka jsou jako nové. Zavolejte mu, a sami se přesvědčíte. Vybere pro vás kvalitní a cenově dostupné řešení. Jeho služeb můžete využít nejen v Podbořanech, ale i v širokém okolí. Přijede na místo a vyčistí požadované – profesionálně, kvalitně a levně.

(pr)

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video