Na pravém břehu řeky Ohře, od workoutového hřiště kolem jezu ke sportovní hale TJ Sever, lemují nově cyklostezku lampy veřejného osvětlení. Předminulou středu zde žatecká společnost HANZL ELEKTROMONTÁŽE dokončila stavební práce, které trvaly od poloviny října.
,,Na cca půlkilometrovém úseku cyklostezky bylo nainstalováno celkem sedmnáct nových stožárů veřejného osvětlení osazených LED svítidly. Stavbu se nám podařilo dokončit se značným předstihem. Požadovaný termín realizace zadavatele byl do konce listopadu,” sdělil ředitel společnosti, která stavbu prováděla, Petr Mašek.
Z celkové částky 921 tisíc korun pokryje 350 tisíc korun dotace, kterou získalo město z programu prevence kriminality.
Napsal(a): Hedvika Mašková
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video