Bezpečně na internetu. Workshop (nejen) pro seniory v Podbořanech

Alla Želinská 2023-11-14 11:00:00

Informační centrum Podbořany pořádá v pátek 24. listopadu workshop pro veřejnost, ale předně pro seniory na téma Bezpečně na internetu. Cílem je proškolit seniory, veřejnost ohledně nástrah na internetu, vyhledávání informací, korespondence přes internet, online nakupování a další.

Kapacita míst v prostorech muzea je omezená, proto workshop bude probíhat od 14:30 a pak od 17 hodin. Můžete se předem přihlásit osobně, telefonicky na č. 775 762 141, nebo e-mailem na infocentrum@podborany.net s uvedením konkrétního času. Volná místa ještě jsou, neváhejte a přihlaste se!

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska. U nás v Podbořanech ho můžete navštívit díky spolupráci Infocentra s centrem Radka Kadaň. „Je stále hodně případů lidí, kteří naletěli podvodníkům, nástrah je hodně, na workshopu naučí se například, jak zvolit správné heslo, jaké informace mohou kde sdělit a podobně. Jsou stále volná místa, přihlásit se může kdokoliv, vstup je zdarma,” uvádí a zve Hana Oktábcová z IC Podbořany.

S výhodami a riziky internetu a sociálních sítí, reklam a online nakupování, vyhledá-váním a ověřováním informací atd. účastníky názorně seznámí lektorky Iva Medunová a Stanislava Hamáková z neziskové organizace Radka Kadaň. 

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video