Lounská Bruslička uvítala 246 závodníků

Redakce 2024-01-28 19:48:00

Louny - Stalo se již v Lounech tradicí, že se první lednový víkend na zimním stadionu koná celorepublikový závod v krasobruslení. V letošním roce se zúčastnilo 246 krasobruslařů a krasobruslařek z pětatřiceti oddílů.


Od brzkého rána se sjížděli závodníci nejen s okolních měst, ale i ze vzdálenějších míst, např. České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Rokycany, Cheb, Děčín a další.

Samotnému závodu předcházela několikaměsíční příprava. Oslovování sponzorů, zajišťování cen pro závodníky a propagace. Celý závod probíhal v novém systému hodnocení. Bylo nutné zajistit i potřebné technické vy-bavení a především pak sbor rozhodčích.

V sobotu 6. ledna v devatenácti kategoriích soutěžilo 246 závodníků. ,,Náš oddíl měl zastoupení v patnácti kategoriích, a to dvaceti závodnicemi. Domácí prostředí našim děvčatům vyhovovalo, získala celkem devět medailí, z toho tři zlaté, tři stříbrné a tři bronzové,“ přiblížila úspěchy domácího týmu Jarmila Panenková z Kraso HC Slovan Louny.

První zlatou medaili v zahajující kategorii Žactvo získala Johana Hájková. Druhou zlatou medaili v následující kategorii Žačky mladší Sofie Anna Gabajová. Třetí zlatou získala v kategorii Přípravka žactvo Kateřina Mar-ková. Sérii stříbrných medailí zahájila Valentýna Kocková v kategorii Žačky nejmladší. Druhou stříbrnou medaili vybojovala Michaela Hlubíková a třetí stříbrnou Elena Fričová. V odpoledních hodinách pak získala děvčata své bronzové medaile v kategorii Nováčci Lucie Rácová, v kategorii Žačky nejmladší Leontýna Novotná a v kategorii Adult Amálie Pidrmanová.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video