Lounská Bruslička uvítala 246 závodníků

Redakce 2024-01-28 19:48:00

Louny - Stalo se již v Lounech tradicí, že se první lednový víkend na zimním stadionu koná celorepublikový závod v krasobruslení. V letošním roce se zúčastnilo 246 krasobruslařů a krasobruslařek z pětatřiceti oddílů.


Od brzkého rána se sjížděli závodníci nejen s okolních měst, ale i ze vzdálenějších míst, např. České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Rokycany, Cheb, Děčín a další.

Samotnému závodu předcházela několikaměsíční příprava. Oslovování sponzorů, zajišťování cen pro závodníky a propagace. Celý závod probíhal v novém systému hodnocení. Bylo nutné zajistit i potřebné technické vy-bavení a především pak sbor rozhodčích.

V sobotu 6. ledna v devatenácti kategoriích soutěžilo 246 závodníků. ,,Náš oddíl měl zastoupení v patnácti kategoriích, a to dvaceti závodnicemi. Domácí prostředí našim děvčatům vyhovovalo, získala celkem devět medailí, z toho tři zlaté, tři stříbrné a tři bronzové,“ přiblížila úspěchy domácího týmu Jarmila Panenková z Kraso HC Slovan Louny.

První zlatou medaili v zahajující kategorii Žactvo získala Johana Hájková. Druhou zlatou medaili v následující kategorii Žačky mladší Sofie Anna Gabajová. Třetí zlatou získala v kategorii Přípravka žactvo Kateřina Mar-ková. Sérii stříbrných medailí zahájila Valentýna Kocková v kategorii Žačky nejmladší. Druhou stříbrnou medaili vybojovala Michaela Hlubíková a třetí stříbrnou Elena Fričová. V odpoledních hodinách pak získala děvčata své bronzové medaile v kategorii Nováčci Lucie Rácová, v kategorii Žačky nejmladší Leontýna Novotná a v kategorii Adult Amálie Pidrmanová.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video