Kluci našli peněženku, odnesli ji na radnici. Majitel je odměnil

Lucie Steklá 2024-02-14 13:39:07

Bez zaváhání odnesli dva na lounskou radnici peněženku s velkým obnosem, kterou našli na ulici. Když si tam pro ni přišel majitel, měl velkou radost. Poctivé nálezce ocenil.

Dva malí kluci se tak stali hrdiny, když ani nezaváhali a nalezenou peněženku s obnosem s větším obnosem peněz a odnesli ji na Městský úřad v Lounech.

Majitel peněženky se vydal do banky uložit své úspory, ale bohužel ji po cestě ztratil. Tuto ztracenou peněženku našli dva poctiví nálezci, kteří se okamžitě rozhodli jednat. Kluci neváhali a odnesli peněženku na Městský úřad, kde byl majitel identifikován a s velkou radostí získal své úspory zpět.

,,Je důležité ocenit poctivost a solidaritu těchto dvou malých kluků, kteří svým jednáním dali vzor všem obyvatelům. Jejich jednání nám připomíná, že i v dnešní uspěchané době je poctivost cennou vlastností, která má své místo ve společnosti,“ uvedla lounská radnice.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video