Lounské vábení přilákalo tisíce lidí

Redakce 2012-08-21 09:02:00

Louny – Velké teplo, pohoda a opět bohatý program, to bylo letošní Lounské letní vábení. Již podeváté připravila lounská radnice městské oslavy, které už mají svoji tradici. A tradiční byl i páteční program, který po slavnostním zahájení pokračoval na hlavní scéně na náměstí koncertem domácí kapely Joe Purple. Prodejem lampiónů se už pomalu chystal průvod na vždy očekávaný ohňostroj. Ten i letos potěšil malé i velké návštěvníky. První den oslav zakončilo vystoupení skupiny Wohnout.

V sobotu je program nejbohatší. Odpoledne na Mírovém náměstí patřilo pro střední a starší generaci. Nejprve zahrála Lounská třináctka a pak skvěle hrající Big Band Milana Bittnera. Ten zjevně podle podupávání zaujal i mladší posluchače. Vrcholem večera zde byl koncert skupiny Gipsy.cz. Rocková scéna byla tentokrát ve Stromovce a mimo jiných se zde představily hudební legendy Krausberry a Abraxas.  Bohatá byla na Výstavišti i Folk a country scéna. Zahráli např. Parťáci, Jiří Dědeček či Průvan, ale největší ohlas měl Ivan Mládek a Banjo Band. Plno bylo i v areálu Veslařského klubu Ohře, dračí lodě prostě táhnou. Letošního roku se přihlásilo 16 posádek a zde jsou tři nejlepší – Zlaťáci, VK Ohře Louny, Facka jede… Sobota byla pak zakončena dramatizací Oslavy řeky Ohře v podání Divadla Mazec.
Nedělní odpoledne patřilo na Výstavišti divadelní hře o událostech z roku 1813 v podání Divadla Bezevšeho, ale nechyběl ani cimbál či vystoupení začínajících kapel. Převelice bohatý byl i doprovodný program, připraven byl například dětský, keramický a střelecký koutek, různé sportovní turnaje, ukázky karate, nebo den otevřených dveří na letišti Raná. Symbolickým uzavřením oslav je pak vypouštění nebeských luceren. Více snímků najdete ve fotogalerii na této straně.

 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video