Šachisté KP II zakončili sezonu, Žatec třetí, Louny čtvrté

Redakce 2024-03-05 12:25:00

V posledním letošním kole šachové soutěže družstev KP II jel Šachový klub Louny B do Mostu. S tamním Chess Most, který vede s velkým náskokem a počtem dvaceti sedmi bodů celou soutěž a míří postupem do vyšší soutěže, lounští prohráli nejtěsnějším poměrem bodů 4,5:3,5.

Výsledky na jednotlivých šachovnicích: Kameník – Reitinger 0:1, Šala – Lančarič remis, Volák – Klakurka remis, Hořan – Majerik remis, Vácha – Minařík remis, Šebl – Jarina remis, Kirchner – Černý 1:0, Budil – Heřt 1:0. ŠK Louny B obsadil celkově 4. místo (čtrnáct bodů) z dese-ti účastníků. Z okresních týmů se v této soutěži lépe dařilo týmu ŠK Magig Žatec, který získal o čtyři body více a skončil třetí. Sedmá příčka patří ŠK Postoloprty s osmi body. A tým Šachového klubu Louny v krajském přeboru Ústeckého kraje čekají ještě tři zápasy. Domácí s Povrly (3. 3.), venkovní proti Ústí nad Labem B (24. 3.) a závěrečné kolo soutěže doma proti Klášterci nad Ohří. Louny A jsou v tabulce zatím druhé s osmnácti body, tabulku vede Teplice Chess Club A (21 bodů). TJ Tatran Podbořany má bodů devět a je na deváté příčce z dvanácti týmů.

Na snímku dorostenci lounského šachového klubu při zápase z 18. února Louny C - Údlice. (lus, jar), foto: archiv klubu

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video