Podbořany: Běžci přivítají léto už v květnu

Alla Želinská 2024-03-18 17:00:00

Informační centrum ve spolupráci s Městem Podbořany pořádá 2. ročník běhu S létem o závod.

„Tentokrát jsme léto předběhli a závod se koná již v sobotu 18. května. Loňského 1. ročníku závodu v běhu se účastnilo 107 závodníků. Nejmladšímu účastníkovi nebyly ani dva roky. Letošní závod se uskuteční jako minulý rok na kempinkové louce vedle městského koupaliště. Více informací zájemci naleznou na stránkách města, v informačním centru, přihlásit se můžete prostřednictvím webové stránky beh.webnode.cz,” informuje vedoucí Infocentra Hanka Oktábcová. 

Start první kategorie bude v 9:30 hod. Registrace předem na beh.webnode.cz nebo na místě od 8:30 hod.

Fotky z 1. ročníku závodu ZDE

(Foto: L. Helásková)

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video