Uzavřou železniční přejezd. Řidiče čeká objížďka

Redakce 2024-04-05 11:18:00

Kvůli opravě pražců, kterou provede Správa železnic, bude od 8. dubna v 7 hodin do 9. dubna ve 20 hodin zcela uzavřen železniční přejezd v Žiželicích. Řidiči budou muset na trase Žatec – Most využívat objížďku, která je stanovena přes obec Hořetice a v Žatci ulicemi Osvoboditelů a Chomutovská.

Objížďka se týká také autobusové linkové dopravy, některé zastávky tak nebudou v těchto dnech obsluhovány.  

Objízdná trasa pro linkovou dopravu:

Pro dopravce UMBRELLA CITY LINES s.r.o. na linkách 562731 a 562733 je stanovena objízdná trasa po silnici č. I/27 v Žatci, dále silnice č. III/22525 ul. Osvoboditelů, silnice č. III/22525 ul. Chomutovská, silnice č. III/22525 do Hořetic, silnice č. III/22528 do Žiželic na křižovatku se silnicí č. I/27, silnice č. I/27 a dále již po své trase. Tato objízdná trasa je stanovena pro oba směry. Zastávky „Žatec,,Prefa“, „Žatec,,Koito“ a „Žatec,Velichov“ nebudou po dobu uzavírky na těchto linkách obsluhovány.

Zastávka „Žiželice“ bude po dobu uzavírky přemístěna za křižovatku silnic č. I/27 a č. III/22528 na silnici č. III/22528 pro oba směry. Za přemístění a označení zastávky přechodným označníkem po dobu předmětné uzavírky bude odpovídat žadatel. Cestujícím na této přemístěné zastávce bude zajištěn bezpečný nástup a výstup do zpevněné plochy.

Pro dopravce UMBRELLA CITY LINES s.r.o. na lince 562732 - je stanovena objízdná trasa silnici č. I/27 v Žatci, odtud silnice č. III/22525 ul. Osvoboditelů, silnice č. III/22525 ul. Chomutovská a silnice č. III/22525 do Hořetic, silnice č. III/ do zastávky „Žiželice,Hořetice,točna“ a dále již po své trase. Tato objízdná trasa je stanovena pro oba směry. Zastávky „Žatec,,Prefa“, „Žatec,,Koito“, „Žatec,Velichov“, „Žiželice“ a „Žiželice,Hořetice,žel.přejezd“ nebudou po dobu uzavírky na této lince obsluhovány. 

(Zdroj: Město Žatec)

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video