Kuriozita: Sluneční hodiny na parkovišti

Pavel Macák 2012-08-23 15:36:00

Louny – Kdo náhodou nemá na ruce hodinky a chtěl by na parkovišti v ulici Osvoboditelů v Lounech vědět, kolik je hodin, tomu vyšla nyní vstříc Technická správa města Loun, která má toto parkoviště v pronájmu. Hned vedle výjezdu jsou totiž na volném místě nově ztvárněny sluneční hodiny. Stačí se jen postavit na rysku označenou aktuálním měsícem v roce a váš stín vám ukáže přesný čas, tedy přesněji řečeno ten podle „pánaboha“ (zimní). Tato kuriozita se jistě stane oblíbenou, pokud bude svítit slunce.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video