Sedmnáctá sezona u Plazíka zahájena výstavou Josefa Holoty

Lucie Steklá 2024-04-09 19:38:23

První letošní výstava v Galerii U Plazíka byla zahájena 30. března vernisáží výstavy ,,Zajímavosti kolem nás“. ,,Tímto je má výstava nyní zahájena. Všem mockrát děkuji za účast a za podporu. Především mé mamince a tatínkovi, díky kterým jsem se k fotografování dostal a pomohli mi i s přípravami.

 Velké díky patří také především i mé ženě Lucii Bredlové, která celou dobu stála za mnou ve všech chvílích. A také moc děkuji Mirek Blažek a jeho Galerie u Plazíka za možnost vytvoření první výstavy vůbec. Díky také patří i mému dlouholetému kamarádovi za hudební doprovod a ten zprostředkoval Tomáš Karban. Bez vás všech bych tohle nezvládl! Všem mockrát děkuji, jsem neuvěřitelně nadšen, že jsme se sešli v hojném počtu a vážím si každého z vás, kteří si udělali a v budoucnu uděláte čas a cestu,“ řekl autor výstavy J. Holota.

Jeho výstava je inspirována častými cestami do Ústeckého a Plzeňského kraje a jak sám říká, každým novým pobytem jej uchvátilo něco jiného a rád se podělil o své nadšení.

V letošním roce se v galerii uskuteční celkem tři výstavy fotografií. Po této, která potrvá do 23. června, budou následovat fotografie Veru Králíka – Rok v Praze a na cestách, a poté na závěr sezony Radka Kučery. Otevřeno je o víkendech a svátcích od 10 do 17 hodin, nejlépe po telefonické domluvě.

                  (lus), foto: Věra Drápalová

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video