Sedmnáctá sezona u Plazíka zahájena výstavou Josefa Holoty

Lucie Steklá 2024-04-09 19:38:23

První letošní výstava v Galerii U Plazíka byla zahájena 30. března vernisáží výstavy ,,Zajímavosti kolem nás“. ,,Tímto je má výstava nyní zahájena. Všem mockrát děkuji za účast a za podporu. Především mé mamince a tatínkovi, díky kterým jsem se k fotografování dostal a pomohli mi i s přípravami.

 Velké díky patří také především i mé ženě Lucii Bredlové, která celou dobu stála za mnou ve všech chvílích. A také moc děkuji Mirek Blažek a jeho Galerie u Plazíka za možnost vytvoření první výstavy vůbec. Díky také patří i mému dlouholetému kamarádovi za hudební doprovod a ten zprostředkoval Tomáš Karban. Bez vás všech bych tohle nezvládl! Všem mockrát děkuji, jsem neuvěřitelně nadšen, že jsme se sešli v hojném počtu a vážím si každého z vás, kteří si udělali a v budoucnu uděláte čas a cestu,“ řekl autor výstavy J. Holota.

Jeho výstava je inspirována častými cestami do Ústeckého a Plzeňského kraje a jak sám říká, každým novým pobytem jej uchvátilo něco jiného a rád se podělil o své nadšení.

V letošním roce se v galerii uskuteční celkem tři výstavy fotografií. Po této, která potrvá do 23. června, budou následovat fotografie Veru Králíka – Rok v Praze a na cestách, a poté na závěr sezony Radka Kučery. Otevřeno je o víkendech a svátcích od 10 do 17 hodin, nejlépe po telefonické domluvě.

                  (lus), foto: Věra Drápalová

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video