Centrum Chůvička nabízí sdílenou kancelář

Alla Želinská 2024-04-10 07:10:00

Hledáte místo, kde budete mít soukromí a klid na práci? Vyhovuje vám coworking? Toto slovní spojení znamená co–working, tedy spolupráci. V tomto případě přesněji řečeno sdílenou kancelář. Jednu takovou kancelář nově nabízí Centrum Chůvička v Podbořanech (ve Švermově ulici).

„Práce (i dítě) v klidu. Sdílenou kancelář můžete využit ve všední dny od pondělí do pátku 8:30 do 11 hodin, odpoledne po domluvě. Cena je 80 Kč za hodinu, je možné využít hlídání dětí (+ 80 Kc / hodina, hlídání zatím pouze středy). Od března jsme to spustili a máme několik zájemkyň,“ při-blížila novinku ředitelka Chůvičky Zuzana Bechyňová Jiranová. Kancelář zařizovala osobně, s citem pro detail, příjemnou pracovní atmosféru pro zájemkyni (ale i zájemce), kteří budou coworking využívat. Kancelář je určena pro jednu osobu, aby bylo zaručeno100 % soukromí. K dispozici je pracovní stůl se židlí, křeslo, wi-fi připojení, mikrofon, sluchátka, selfie světlo, šicí stroj, data projektor, tiskárna, rychlovarná konvice, flipchart, řezačka, laminovačka, základní kancelářské vybavení. Je možnost zapůjčení notebooku.

„Vím o sdílené kanceláři v Mostě, zda je v Žatci nebo i v Rakovníku, jsem nezjišťovala. Každopádně využit naši kancelář mohou zájemci nejen z Podbořan, ale i přilehlých obcí, městeček, nebo třeba i z Žatecka a dalších míst,” dodává ředitelka Centra Chůvička. Více se dozvíte na tel. 774 743 839, centrumchuvicka.cz

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video