Cena veřejnosti v Zlatém erbu pro Líšťany

Lucie Steklá 2024-04-21 18:37:00

Na krajském úřadě v Ústí nad Labem v minulých dnech proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola 26. ročníku Zlatého erbu. Jedinou oceněnou obcí z okresu Louny byly Líšťany.


V letošním ročníku se již podruhé automaticky hodnotily všechny obce s rozšířenou působností (ORP), kterých je v Ústeckém kraji šestnáct. Do soutěže se dále samostatně přihlásilo dalších šestnáct obcí z našeho regionu, jež nejsou ORP. I letos se vyhlašovala cena veřejnosti za nejlepší webové stránky měst a obcí. A právě tuto cenu získala obec Líšťany. ,,Obec Líšťany získala v soutěži Zlatý erb Cenu veřejnosti. Moc a moc a moc děkujeme všem, kteří hlasovali. Byli jste skvělí. Je to vaše ocenění,“ uvedli zástupci obce na svém webu.

Diplomy a ceny oceněným předali hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller, manažerka soutěže Hana Bazjuková a Andrea Arnoldová ze společnosti GORDIC. ,,Všem oceněným blahopřeji. Dosáhnout úspěchu v soutěži Zlatý erb při tak silné konkurenci není vůbec jednoduché. Svým přístupem jste prokázali, že jste otevřeni novým trendům a snažíte se zajistit, aby vaše stránky byly co nejpřívětivější pro uživatele,“ řekl hejtman Jan Schiller. Soutěž o nejlepší webové stránky vyhrál Chomutov a Mnetěš. (lus), foto: archiv ÚK

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video