Úspěch karatistky Týny Tesařové v Belgii

Alla Želinská 2024-04-23 14:55:00

První dubnový víkend byl v ozvěnách vítězství! Již druhý rok se mladá karatistka Kristýna Tesařová z Blšan, jedna z nejlepších závodníků Karate klubu Kadaň a Klášterec, zúčastnila čistě seniorského a juniorského mistrovství Evropy v belgickém městě Gent.

„Přestože jsem se v individuální disciplíně nedokázala probojovat do finále a obhájit si titul finalistky mistrovství Evropy, dokázala jsem spolu se Sárou a Marií získat stříbrnou medaili v disciplíně kata tým senior ladies. Tímto úspěchem jsme nejen navázaly na předchozí umístění, ale dokonce jsme ve vyšplhaly o jeden stupeň výše, tedy na již zmiňované druhé místo. V kumite týmu se mi opět po boku Sáry a Magdy zadařilo a vybojovaly jsme třetí místo v disciplíně kumite tým senior ladies. Je nutno zmínit, že jsme hned v prvním kole narazily na favoritky celého turnaje. A dokázaly jsme je porazit, z čehož mám nesmírnou radost. Celý tento turnaj na mne působil velice zajímavě a hrdě. Jelikož jsme jako Česká republika obhájili loňskou výhru mezi státy, a i tentokrát jsme se stali vítězi! Teď mě čeká příprava na největší událost, kterou může smrtelník v karate zažít, a tím je MS v Japonsku. Čeká mne nelehké období, ale jsem připravena na vše, abych se v Japonsku umístila co nejvýše!“ okomentovala závody Kristýna Tesařová.

Držíme palce na Mistrovství světa v Japonsku! 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video