Komiksový příběh postoupil do celostátního kola

Lucie Steklá 2024-05-30 13:51:00

Louny - Žáci lounské ZUŠky zazářili na krajské výtvarné soutěži v Mostě a domů přivezli hned několik ocenění.

Učitelka Eva Fialková obdržela stříbrné pásmo za fotografickou tvorbu žáků ,,Barva je dobrá“, učitelka Soňa Racety stříbrné pásmo za portfolio Elen Nechanické a dvě bronzová pásma za řady 'Říše rostlin' a 'První republika. Paní zástupkyně Jana Timrová veze čtyři zlatá pásma - dvě za práce Maji Šedivé, za řadu 'Do nebe'. Komiks nazvaný Jaroslav Rychtařík, aneb ze života Žateckého předměstí, který byl původně vytvořen pro projekt Příběhy našich sousedů, postoupil do celostátního kola v Kroměříži. (red)

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video