Vedra omezila provoz na radnici. Čtenář se benevolenci vedení města vysmívá

Pavel Macák 2012-08-31 00:47:00

Louny – Městský úřad v Lounech omezil z důvodu veder, které se na začátku minulého týdne projevily nad našim územím, pracovní dobu svých zaměstnanců. Tajemnice městského úřadu Renáty Čapkové jsme se zeptali:Můžete nám k tomu sdělit nějaké podrobnější informace?

„V pondělí fungoval městský úřad v plném provozu do 14.00 hodin, následně byl zajištěn chod agend v nezbytně nutném rozsahu tak, aby kdo přijde, mohl být v rámci odboru obsloužen. V úterý byl úřad v plném provozu do 12 hodin, následně byli zaměstnanci propuštěni domů a úřad byl uzavřen. Současně byly všem zaměstnancům během pondělka rozneseny nápoje. Od středy již úřad zase pracoval standardně dle úředních hodin.“
Pracovat v kancelářích v takových vedrech je bezesporu vražedné a Zákoník práce podobnou možnost, kterou vedení úřadu zvolilo, připouští. Přesto se to nelíbilo Jaroslavu Parmovi, který nám napsal: „Jé, to je hezký, škoda, že se takového omezení nemůžeme zúčastnit všichni. Už vidím, jak nám zítra přijde ve 14.01 výjezd a my oznámíme, že nikam hasit les nepojedeme, protože máme omezený provoz, ať si zavolají až po 17. hodině. Tak to by asi neklaplo.“

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video