Zbrašín potřetí vítězem Her mikroregionu Lounské Podlesí

Lucie Steklá 2024-07-07 06:52:00

Sranda hry se v rámci Mikroregionu Lounské Podlesí konaly již po jedenácté. A třikrát si vítězný pohár za své výkony odneslo družstvo Zbrašína.

 Letos bylo hostitelskou obcí Opočno, kde se v netradičních soutěžích utkaly sedmičlenné týmy. V tomto ročníku jejich dovednosti prověřila střelba ze vzduchovky, opočenská překážková dráha, vědomostí kvíz o Opočně a okolí, kolečková jízda, zatloukání hřebíků do špalku, vylovení pokladu i ,,desítka“ tenisákem do malé brány. Souboj o první místo byl napínaví, více bodů ale nasbírali Zbrašínští a zaslouženě se tak radovali z výhry a putovního poháru. K poslechu závodícím týmům složených ze zástupců daných obcí, a fandícím spoluobčanům zahrála country skupina TFC Blues Gin, moderování se opět chopilo Divadlo BezeVšeho.

                                                                                  (lus), foto: archiv vítězného týmu

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video