Český červený kříž v Nepomyšli slaví 75!

Alla Želinská 2024-07-09 12:00:00

Městys Nepomyšl a Místní skupina Českého červeného kříže v Nepomyšli vás zvou na oslavy 75. výročí MS ČČK Nepomyšl, a to v sobotu 20. července od 14 hodin na návsi v Nepomyšli.

Kulturní program ve dvě hodiny odpoledne odstartuje zpěvačka Šárka Vaňková s kapelou a hity Ivety Bartošové. Od 15:45 se všechny děti mohou těšit na Pirátskou show s balonky. V 17 hodin se mikrofonu ujme vtipný, nezaměnitelný Zdeněk Izer. V 18:15 hodin na programu je Bon Jovi Tribute Prague! Dlouhý večer pak pokračuje od 20 hodin taneční zábavou pod širým nebem s kapelou JIH Band.

Během oslav nebudou chybět atrakce pro děti, stánkový prodej, ukázky první pomoci, Laser game, malování na obličej. Občerstvení zajištěno. Vstup je pro všechny zdarma. Akce se koná za přispění Ústeckého kraje, MAS Vladař, městyse Nepomyšl.   

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video