Trup a Lesniak trefovaly tyče, Pilař síť

Pavel Macák 2011-06-16 00:00:00

Krajský přebor: FK Louny – Chmel Blšany 0:1 (0:0) Okresní derby 29. kola Krajského přeboru by se dalo jednou větou zařadit do kategorie průměrného přátelského utkání. I když se obě mužstva měla v tomto zápasu „prát“ o bramborovou medaili v letošním ročníku této soutěže, pro domácí diváky to rozhodně nebylo pohledné utkání a navíc, když jejich tým prohrál.

Od začátku zápasu měli domácí navrch, ale většinou jejich útoky narážely na dobře zformovanou obranu Chmelařů. První střela utkání ve 38. z kopačky lounského útočníka Vojtěcha Trupa šla vysoko nad blšanskou branku. Jinak se v první půlce nic převratného, co by se dalo alespoň trochu ocenit na jedné či druhé straně, nestalo. Až druhá půle přinesla trochu lepší fotbalový zážitek. V 50. mohl skórovat hlavou blšanský Jiří Trojan, ale domácí svatyni uchránil Přemysl Číž. Trojan měl ještě jednu velkou šanci o tři minuty později, kdy šel sám na branku, ale i tentokrát byl Číž na svém místě. V 56. dostal skvělou přihrávku blšanský Tomáš Pilař, ale jeho střela šla vedle. Naopak vzápětí se po rychlém útoku do skvělé šance dostal lounský Vojtěch Trup a jeho střela rozezněla břevno. Prakticky stejnou šanci měl i lounský Michal Lesniak v 71., který se tentokrát strefil do tyče. V té době se útoky na obou stranách velice rychle střídaly a z jednoho samostatného nakonec vytěžil branku Tomáš Pilař. Od té chvíle již hrály Blšany vlažný fotbal na jistotu a Louny chtěly zoufale alespoň vyrovnat. To se jim ovšem nepodařilo a tak jsou před posledním zápasem v Souši na pátém místě.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video