Neseďte doma: Pouť v Blatně, Slavnosti cibule v Račeticích

Jan Vnouček 2012-09-15 00:23:00

Podbořansko – Pouť v Blatně a Slavnosti cibule v Račeticích. To jsou dvě akce, které stojí za to dnes, v sobotu 15. září, navštívit.

Kdo jednou ochutná blatenské koláče, ten už nechce žádné jiné. Zajeďte se přesvědčit, zda je to pravda, na 3. Michalskou pouť, která se koná v sobotu 15. září od 13 hodin. A kromě pekařského umění místních dam a dívek se vám tam může zatočit hlava ještě z pouťových atrakcí a večerní taneční zábavy.
Občanské sdružení přátelé Račetic a okolí Vás srdečně zve na druhý ročník akce Slavnosti cibule 2012. Akce se koná v sobotu 15. září od 10 hod na hřišti v Račeticích a přilehlých polnostech. Těšit se můžete na ukázky zemědělské techniky či svezení v traktoru i kombajnu nebo také ochutnávku různých dobrot nejen z cibule. Od 16 hodin bude zahájen hudební festival, kde vystoupí kapely Kapišto, Dioptrie, Nucený výsek a další. Vstup je zdarma.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video