Ročov dnes oslaví kulaté výročí

Redakce 2012-09-15 00:00:00

Ročov – V Ročově se 15. září uskuteční oslavy 660. výročí založení tohoto městysu. Při této příležitosti se setkají rodáci, ale i ostatní milovníci dobré zábavy.  Oslavy budou zahájeny v sokolovně vystoupením žáků místní základní školy a mateřské školy.  Následovat bude slavnostní pietní pochod k pomníku padlých na návsi, kde vystoupí pěvecký sbor Karla Chlouby, se kterým vystoupí i v hornoročovském kostele Narození Panny Marie. 

Otevřeno bude muzeum chmele v zemědělském družstvu, místní sběratel David Hertl představí sbírkou pohlednic a malíř Jan Maria Valt své obrazy. Zkrátka nepřijdou ani sportovci a hasiči, kteří předvedou své umění na místním hřišti. Program vyplní hudební skupina Tancovačka z Libovic a zlatým hřebem programu by měl být varhanní koncert v dolnoročovském kostele Nabebevzetí Panny Marie varhaníka z Mylau pan Wegler.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video