Mládí otevřely sportovní akce

Veronika Salášková 2011-06-17 00:00:00

Žatec – Žatecký stadión Mládí byl po své modernizaci otevřen ve středu 8. června. V 9 hodin proběhlo Slavnostní otevření, na němž několik slov pronesli ředitel Základní školy Komenského alej, jež se bude o areál starat, Zdeněk Srp, starostka Zdeňka Hamousová a Libor Capalini (moderní pětiboj) bronzový me-dailista z Letních olympijských her. Následovala prohlídka celého areálu – venkovních sportovišť, skladovacích prostor, šaten, ošetřovny a dalších. Na přichystaném pohoštění přítomní popřáli vše nejlepší, jak nově otevřenému Mládí, tak starostce Zdeňce Hamousové, která slavila 50. narozeniny.

Jak jinak řádně pokřtít nový stadion, než sportovním kláním. V 10 hodin proto odstartovalo Okresní kolo atletického trojboje žáků 1. stupně základních škol. Fotbalové hřiště zasvětil první zápas, kdy si to ve 13 rozdali učitelé Základní školy Komenského alej proti Dream Teamu ve složení Jaroslav Sypal, Mojmír Maděrič, Michal Hudček, Libor Capalini a Michal Balner. Program se poté přesunul do Letního kina (více na straně 2 ).
Revitalizace Mládí probíhalo od poloviny srpna loňského roku do konce letošního května. Město na ni získalo dotaci ve výši 25 milionů z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Severozápad.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video